mpkamieniarstwo.pl – Płock, Mazowieckie

ONYX

Naturalne onyksy należą do bardzo rzadkich skał. Ich główną zaletą jest przepuszczalność światła przez co można uzyskać niesamowicie piękny efekt. Ze względu na rzadkie występowanie, w formie płyt jest produkowany w grubości 2 cm.

Materiały przedstawiane na stronie dostępne są od ręki. Istnieje również możliwość sprowadzenia danego materiału na potrzeby klienta.

Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia występuje możliwość różnic w tonacji kolorystycznej, odmiennych przerostów i układu użylenia, w stosunku do prezentowanych na stronie internetowej zdjęć materiałów. Próbki i zdjęcia materiałów mają charakter czysto poglądowy i informacyjny.

Ze względu na swoją trwałość, wytrzymałość oraz niewrażliwość na warunki atmosferyczne, granit jest na powszechną skalę wykorzystywany w budownictwie oraz jako materiał wykończeniowy w architekturze. Znajduje zastosowanie między innymi przy budowie dróg, placów, mostów, elementów architektury ogrodowej, a także jako kostka brukowa.

Powszechne jest także wykorzystywanie granitu do tworzenia blatów kuchennych, parapetów, obudów kominkowych, zlewów, schodów, posadzek, tarasów itp. Nawierzchnia wykonana z tego rodzaju kamienia jest praktycznie nie do zniszczenia.

Wysokiej jakości granity są dostępne w naszym zakładzie kamieniarskim. Klientom z województwa mazowieckiego oraz całej Polski sprzedajemy zarówno całe płyty granitowe, jak i płytki cięte na wymiar, blaty oraz parapety w standardowych i niestandardowych wymiarach, które są dostępne w różnych kształtach.

szerokie możliwości
obróbki kamienia
zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stałej współpracy