mpkamieniarstwo.pl – Płock, Mazowieckie

KONGLOMERAT KWARCOWY

Konglomerat kwarcowy jest materiałem nie do końca naturalnym. Konglomeraty są produkowane w około 95% ze zmielonego kwarcu oraz 5% żywicy i pigmentów koloryzujących. Charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, środki czystości i małą nasiąkliwością płynów. Dzięki możliwości dodania specjalnych barwników, producenci są w stanie uzyskać praktycznie każdy kolor materiału.

Podobnie do granitu, konglomerat kwarcowy głównie składa się z kwarcu, dlatego jest bardzo trwały i łatwy w użytkowaniu.

Materiały przedstawiane na stronie dostępne są od ręki. Istnieje również możliwość sprowadzenia danego materiału na potrzeby klienta.

Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia występuje możliwość różnic w tonacji kolorystycznej, odmiennych przerostów i układu użylenia, w stosunku do prezentowanych na stronie internetowej zdjęć materiałów. Próbki i zdjęcia materiałów mają charakter czysto poglądowy i informacyjny.

Zastosowanie: blaty kuchenne, parapety, blaty łazienkowe, kamienne zlewy i umywalki, okładziny ścienne, schody, posadzki i stoły.

szerokie możliwości
obróbki kamienia
zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stałej współpracy